Pranie tapicerki samochodowej - Bydgoszcz.

Siedzisko fotela kierowcy z tapicerką w kolorze ciemno-szarym wyczuszczoną metodą ekstrakcyjną Stan tapicerki w naszym samochodzie świadczy o nas. Zadbajmy by była ona utrzymywana zawsze w nienagannym stanie dzięki częstej pielęgnacji i regularnym czyszczeniom.

Tapicerka samochodu, materiałowa, welurowa czy też skórzana ulega zabrudzeniu podczas użytkowania samochodu. W największym stopniu dotyczy to oczywiście tapicerki foteli i kanap ale także okładziny drzwiowe czy tez podsufitka z czasem nie unikna wnikania zanieczyszczeń.

 

Z czasem, nieusuwane zanieczyszczenia mogą powodować trwałe uszkodzenia włókien tkaniny tapicerki co prowadzi do szybszego jej zużycia.

 

Dlatego zalecamy sezonowe czyszczenie tapicerki samochodowej metodą ekstrakcji. Z pewnością poprawi to komfort podróżowania samochodem a także wpłynie korzystnie na trwałość części tapicerowanych.

 

Usługi czyszczenia tapicerek samochodowych oferujemy tak osobom prywatnym jak i firmowym flotom samochodowym oraz operatorom busów i autobusów.

 

 

 

Czyszczenie tapicerki samochodowej obejmuje nastepujace czynności:

 

  • pranie foteli przednich
  • pranie kanapy tylnej
  • czyszczenie materiału podsufitki
  • czyszczenie bagażnika
  • czyszczenie boczków drzwiowych
  • czyszczenie tkanin obiciowych


Przed praniem tapicerek dokładnie odkurzamy samochód i ręcznie czyścimy go z wszelkich, większych zabrudzeń.

 

Czyszczenie tapicerki samochodowej Bydgoszcz

 

Aby wykonać czyszczenie samochodu potrzebny jest nam dostep do źródła prądu w odległości nie większej niz 30 m.

 


Zbliżenie tylnej kanapy i fragment drzwi. Tapicerka na kanapie oraz okładziny boczków drzwiowych w kolorze jasnoszarym.

Czyszczenie tapicerki samochodowej to ważny element w codziennej pielęgnacji samochodu toraz oczywiście wyższy komfort podróżowania.

 

Kontakt z nami

tel. kom. 503 637 259

 

e-mail:

biuro@czyszczeniewykladzin.
bydoszcz.pl

 

Realizacje

W dniach 29-31 sierpnia 2012 roku wypraliśmy wykładziny o łącznej powierzchni 120 m2 w na terenach wystwy krasnali ogrodowych ...szczegóły czyszczenia