Czyszczenie wykładzin - Bydgoszcz.

Sala bankietowa ze stołami nakrytumi do posiłku. Na podłodze wykładzina w kolorze czerwonym. Krzesła z tapicerką w kolorze granatowo-szarym. Czyste wykładziny dywanowe i tapicerki na krzesłach w salach bankietowych będą gwarancją udanego z przyjaciółmi, rodzina czy kontrahentem.

 

Wykładziny ze względu na intensywniesze użytkowanie jeszcze bardziej  niż dywany ulegają różnego rodzaju zabrudzeniom. Na szczególnie intensywne zanieczyszczenie są narażone wykładziny ułożone w miejscach publicznych. My podejmujemy się czyszczenia każdego rodzaju wykładzin układanych na dowolnej powierzchni. Współprcujemy z firmami, ośrodkami administracji publicznej oraz osobami prywatnymi.

 

Czyszczenie wykładzin podobnie jak dywanów wykonujemy stosując metodę ekstrakcyjną. Poza tym, że jest ona skuteczną metodą prania wykładzin to gwarantuje ona pozostawienie minimalnej ilości wilgoci w czyszczonej wykładzinie co umozliwia szybkie jej wyschnięcie i powrót do normalnego, codzienngo użytkowania.

 

 


Oferujemy czyszczenie wykładzin w:

 

  • mieszkaniach prywatnych
  • biurach firm
  • salach bibliotecznych
  • halach wystwienniczych
  • przedszkolach i żłobkach
  • biurach adminitracji publicznej
  • księgarniach i sklepach

 

Pranie wykładzin za każdym razem poprzedzamy próbą kolorystyczną, pozwalającą uniknąć ewentualnych odbariwń. W miejscach gdzie jest to konieczne stosujemy odpowiednio dobrane odplamiacze.

 

 

Granatowa wykładzina wyczyszczona metodą ekstrakcyjną położona w sali bibliotecznej. Widoczne dolne części półek ze zbiorami książkowymi.

Sale czytelni i zbiorów bibliotecznych często wyciszne są wykładzinami. Utrzymywanie ich w należytej czystości poprzez regularne pranie zapewni korzystającym z nich czytelnikom komfortowe warunki pogłębiania wiedzy.

 

Kontakt z nami

tel. kom. 503 637 259

 

e-mail:

biuro@czyszczeniewykladzin.
bydoszcz.pl

 

Realizacje

W dniach 29-31 sierpnia 2012 roku wypraliśmy wykładziny o łącznej powierzchni 120 m2 w na terenach wystwy krasnali ogrodowych ...szczegóły czyszczenia